środa, 26 lipca 2017

Zdrowe lody z Nutridrink!

Nie można zaprzeczyć, że spożywanie posiłków jest jedną z przyjemności jakie człowiek doświadcza. Zwłaszcza jeśli jest to pyszny obiad czy deser. Również chory, w trudnych chwilach powinien mieć możliwość skosztowania dobrego posiłku, który może być zarazem jego lekarstwem! Każda choroba jest męczącym oraz smutnym okresem w życiu każdego z nas. Upośledzone jest wtedy funkcjonowanie naszego organizmu. Często chory ma problemy z przyjmowaniem posiłków. Szczególnie przy chorobach przewlekłych, onkologicznych czy też przy trudno gojących się ranach i odleżynach, Pacjent powinien prawidłowo odżywić organizm i zapewnić mu energię oraz składniki, potrzebne do walki z chorobą. 

Z drugiej zaś strony, codzienne spożywanie posiłku w buteleczce jest monotonne... dlatego przedstawiamy Wam przepis na przepyszne lody owocowe na bazie Nutridrinku!

Nutridrink to doustna dieta, która w małej objętości (125 ml) zawiera dużą dawkę energii i składników odżywczych: białko, tłuszcze, węglowodany oraz komplet witamin i minerałów – dzięki czemu odżywia organizm pacjenta.

Przepis na lody owocowe:

✔️ Banana obrać i zamrozić 
✔️ Czarne porzeczki obrać z szypułek i zamrozić
✔️ Wiśnie wydrylować i zamrozić
✔️ Wszystkie owoce zblendować
✔️ Dodać Nutridrink Protein o smaku truskawkowym
✔️ Zmiksować na gładką masę
✔️ Można ozdobić niezamrożonymi owocami